Gewerbestraße 17 91560 Heilsbronn

2023. augusztus 08. Peter Müller Haustechnik GmbH
Ország: Deutschland
Város: Bayern - Heilsbronn
Összeg: 2200-3200
Peter Müller Haustechnik GmbH
Munkatársakat keresünk

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő
pozícióba.

A Peter Müller - Haustechnik und Industrieservice, Gesellschaft für Arbeitnehmerüberlassung mbH 2009 óta sikeresen közvetít magyar szakembereket neves német építőipari vállalatokhoz megbízások átvételére, különösen az épületgépészeti és ipari szolgáltatások területén.

Feladatok, munkák:

· Épületgépészeti szerelés - különösen gáz-, fűtésszerelés és szaniterek telepítése
· Vezetékhálózatok, csővezetékek és az ezeket kiszolgáló szaniter egységek szerelése
· Nagyobb építkezéseken való épületgépészeti munkálatok elvégzése (irodaházak, csarnokok ill. társasházak)

Az álláshoz tartozó elvárások:

· Épületgépészeti szerelésben való jártasság vagy pályakezdő munkavállaló esetén tanulási hajlandóság
· Csapatmunkára való képesség,
· Terhelhetőség,
· Környezetedre és munkádra való igényesség
· Megbízhatóság
· Precíz, pontos munkavégzés
· Önálló kivitelezés tervrajz alapján

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

· Kivitelezésben szerzett munkatapasztalat
· Csőszerelési technológiákban szerzett ismeretek és azok kivitelezése
· Hegesztési ismeretek, AWI és láng hegesztés területén szerzett tapasztalat előny, de nem kötelező
· B kategóriás jogosítvány és saját autó előnyt jelent

Amit kínálunk:

· Azonnali munkakezdés
· Határozatlan idejű német munkaszerződés
· Kiemelkedő fizetés
· Túlórapótlék
· Fizetett szabadság, fizetett ünnepnapok
· Adómentes napi honorárium
· Karácsonyi és nyári extra juttatás
· Pontos fizetés, havonta két alkalommal
· Német bejelentett munkaviszony baleset-, beteg- és nyugdíjbiztosítással
· Hosszútávú munkavégzési lehetőség
· A Németországba illetve a munkaterületre való kiutazásban tudunk segíteni
· Az első kiutazáshoz egyszeri utazási támogatás formájában kaphat prémiumot, amelynek összege nettó 100 euró. Ennek feltétele 1 ledolgozott hét!
· Igényes szállást biztosítunk a munkahely közelében konyhával, internettel ellátva (Nem munkásszálló!)
· Munkaruha
· Szerszám és munkavédelmi ruházat biztosítva
· Havonta lehetőséget biztosítunk a hazautazásra
· Munkáink kizárólag Dél-Németországban találhatóak (Bayern, Baden-Württemberg)
· Magyar nyelvű kapcsolattartó áll a rendelkezésükre

Állás, munka területe(i):

· Szakmunka
· Víz- gáz- fűtésszerelő

E-mailben várjuk fényképes önéletrajzát a z.simai@pm-haustechnik.com-ra vagy telefonon keresztül
Simai Zsombor
+491702277027
Peter Müller Haustechnik und Industrieservice
Gesellschaft für Arbeitnehmerüberlassung GmbH

www.pm-haustechnik.com