Barion Pixel

Sopronkövesd Biztonsági öv gyártó operátor 250000 Ft

Hirdető: állások Szállással, Feladás dátuma: 2021.03.12, 12:20, Azonosító: 48
250.000 Ft
Helység: Sopronkövesd, Győr-Moson-Sopron megye
Hirdetés címe:Biztonsági öv gyártó operátor
ELENLEG CSAK PÁROK JELENTKEZÉSÉT FOGADJUK!

Operátor, betanított munka
AZONNALI GYÁRI ALKALMAZOTT! (nem kölcsönzött)

Operátor, betanított munka Sopron mellett, szállással!

Dinamikusan fejlődő autóipari partnerünk részére keresünk operátorokat, betanított munkaerőt Sopronkövesdre.

- azonnali kezdés, határozatlan idejű szerződés
- ingyenes szállás, pároknak külön APARTMAN
- modern, tiszta munkakörnyezet
- 200-250.000 Ft átlagos havi nettó! kereset, túlóra lehetőség
- cafeteria (étkezési hozzájárulást,13-14. havi juttatást, üdülési támogatást)
- ingyenes buszjáratok (odautazáshoz, műszakokhoz)
Feladatok:
- biztonsági övek gyártás, szerelése
- hibás alkatrészek kiszűrése
- minőség ellenőrzése
Elvárások:
- általános iskolai végzettség
- több műszakos munkarend vállalása 3műszak (hétfőtől-péntekig)
- precizitás, jó állóképesség
Jelenleg csak párokat keresünk a szállás miatt!!!

Felutazás március 15!

allasszallassal@gmail.com

06301609250
Üzenet küldése a hirdetőnek
250.000 Ft Sopronkövesd Operátor, betanított munka 06301609250 Üzenet küldése a hirdetőnek